Nabídka práce

Přijmeme učitelku a vychovatelku (bližší informace zde)

Naše speciální mateřská škola se nachází v krásném prostředí až na samém okraji Čimic, v těsném sousedství s chráněnou krajinnou oblastí Drahaňské údolí. K budově také patří velká zahrada s prolézačkami, pískovišti, koly, tříkolkami a brouzdalištěm.

Školka má tři součásti - mateřskou školu speciální, školní jídelnu a internát, které navzájem tvoří jeden vzájemně propojený celek s nepřetržitým provozem. Působnost zařízení je regionální – tzn.pro děti z celé Prahy a blízkého okolí, přednostně pak z Prahy 8, na jejímž území se nacházíme.

Školka poskytuje péči a pomoc dětem ve věku od 2 do 7 let s vývojovými poruchami a opožděným vývojem, s poruchami pozornosti, dětem hyperaktivním, sociálně ohroženým, dětem, jejichž rodina se nachází v tíživé situaci.

Nepřetržitou péči o děti zajišťují kromě učitelek a vychovatelek ještě logopedická asistentka, zdravotnice a sociální pracovnice.

Pro většinu dětí je školka druhým domovem, proto také všechny činnosti a aktivity probíhají tak, aby se co nejvíc přiblížily životu v rodině.

JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
Prijmout vše
Odmítnout vše
Nástroje k analýze dat za účelem měření efektivity webových stránek.
Přijmout
Odmítnout