Provoz školky:

je celotýdenní – internátní.

Příchody dětí:

pondělí 6,30 – 10,00 ostatní dny 6,30 – 8,00

Příchod dítěte v jinou dobu je nutné předem nahlásit. Z důvodu maximální bezpečnosti dětí se školka v pondělí v 10,00 a ostatní dny v 8,00 uzamyká.

Choďte prosím včas !

Odchody dětí:

pátek 12,30 – 13,00 a 15,00 – 17,30

Odchod dítěte v jiný den nebo v jinou dobu je nutné předem domluvit.

V případě, že zákonný zástupce dítěte pracuje ve směnném nebo nočním provozu apod. je možné domluvit docházku dítěte do MŠS individuálně.

Návštěvy:

středa 15,00 – 17,30

Je možné přijít i v jiný den a hodinu, ale je nutné se předem domluvit s pedagogy ve třídě.

Nemocné děti:

Při příchodu do školky sdělujte zdravotní sestřičce nebo pedagogům  v š e c h n y  informace ke zdravotnímu stavu dítěte.

Mějte ohled nejen na své dítě, ale i na ostatní děti ve školce !!

Pokud mělo dítě nějaké zdravotní problémy v době pobytu doma (teploty, průjem, apod.) je třeba s ním navštívit nejdříve dětského lékaře a teprve potom, pokud mu lékař nenapíše vyřazení ze školky, ho můžete přivést – s potvrzením a s léky.

Výskyt každého infekčního onemocnění v rodině je zákonný zástupce povinen neprodleně ohlásit ve školce (neštovice, žloutenka, svrab, …)

Pokud dítě onemocní v MŠS, budete vyzváni k jeho vyzvednutí ze školky a návštěvě lékaře.
Nastupuje-li dítě do MŠS po nemoci, měl by zák.zástupce s ním přinést potvrzení od lékaře, že je dítě zdravé a může do kolektivu

Do školky nepatří:

Cenné věci, peníze, mobily, předměty ohrožující bezpečnost dětí.

JSN Boot template designed by JoomlaShine.com